+48 605 563 122 Pon - Sob 08:00 - 16:00 ul. Madziarska 68A 60-615 Poznań
Jakość
Doświadczenie
Profesjonalizm
Napisz do nas

Chromowanie części motocyklowych Poznań

Chromowanie – zadbaj o atrakcyjny wygląd swojego motocykla

Renowacja motocykli wymaga dużych umiejętności, fachowego podejścia i dobrego sprzętu. Przyda się również wieloletnie doświadczenie. Firma TWF Chrom oferuje profesjonalne chromowanie części motocyklowych w Poznaniu – nasi fachowcy posiadają wszystkie wymienione powyżej cechy, tak ważne w przeprowadzaniu prawidłowej galwanizacji. Chyba nikt nie chce oddawać swojego pojazdu w ręce osób, które nie posiadają potrzebnego doświadczenia i wiedzy. Z nami zyskujesz pewność, że Twój motocykl zyska nie tylko pożądany blask i oryginalną estetykę, ale również wzmocnioną ochronę antykorozyjną. Proces renowacji poszczególnych detali przeprowadzamy z wysoką dokładnością i zawsze według ściśle przestrzeganego procesu, który sprawia, że pojazd zyskuje również lepsze właściwości termiczne.

Chromowanie części motocyklowych obejmuje między innymi: zbiorniki, błotniki, osłony, lagi, ramy. Efekt jest nie do opisania – wszystko wygląda wyjątkowo, zyskuje niezwykły połysk, a jednocześnie każda część staje się znacznie bardziej odporna na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Dobrze wykonane chromowanie rozpoczyna się od ściągnięcia starej powłoki, potem następuje szlifowanie, polerowanie, a na końcu nałożenie nowej powłoki galwanicznej. Wybór odpowiedniego zakładu zajmującego się galwanizacją jest bardzo ważne – w końcu to od wykorzystanej technologii, dokładności oraz umiejętności wykonującej ten „zabieg” osoby zależy, czy chromowanie przyniesie oczekiwany efekt wizualny oraz antykorozyjny. Wbrew pozorom, dla niedoświadczonych osób wcale nie będzie to takie proste.

Szukasz profesjonalnego chromowania części motocyklowych? Trafiłeś w dobre miejsce

Co więcej, chromowanie części motocyklowych musi obejmować również uzupełnienie ubytków różnego rodzaju. Każdy szczegół jest istotny, ponieważ w procesie galwanizacji duże znaczenie ma to, jak zostanie wykonana cała usługa. Dopiero po usunięciu wszelkich ubytków (dopełnieniu ich), można szlifować całość, doprowadzając przedmiot do pełnej gładkości, bez żadnych wybrzuszeń i cieńszych części. Potem następuje dokładne polerowanie przedmiotu, a dopiero na koniec nakłada się powłoki galwaniczne. Wśród proponowanych przez nas powłok znajdują się: miedź, nikiel, chrom, patyna oraz mosiądz. Oczywiście w przypadku motocykli zaleca się przede wszystkim chrom, który pełni funkcję ochronną, a zarazem dekoracyjną. Zapraszamy do kontaktu.