+48 605 563 122 Pon - Sob 08:00 - 16:00 ul. Madziarska 68A 60-615 Poznań
Jakość
Doświadczenie
Profesjonalizm
Napisz do nas

Chromowanie części samochodowych Poznań

Chromowanie podzespołów samochodowych to nasza specjalność

Chrom jest metalem, który bardzo często wykorzystuje się w motoryzacji. Nic w tym dziwnego – chromowanie części samochodowych jest doskonałym sposobem na ochronę stalowych elementów różnego rodzaju pojazdów przed wpływem korozji oraz czynników zewnętrznych. Wśród najczęściej chromowanych części można wymienić m.in. felgi, klamki, zderzaki, czy niewielkie kołpaczki wykonane z metalu. Czasem jednak proces ten wykonuje się w celach wyłącznie ozdobnych, aby dodać pojazdowi blasku i efektu nowości oraz świeżości. Mimo to, warto pamiętać, że chromowanie wpływa nie tylko na ograniczenie korozji czy upiększenie naszego auta. To również sposób na poprawę jego właściwości termicznych.

Nasza firma zlokalizowana w Poznaniu wykonuje chromowanie części samochodowych w wyjątkowo profesjonalny sposób. Powierzając nam swój pojazd, zyskujesz pewność, że wszystko będzie zrealizowane tak, jak powinno. Działamy na rynku od wielu lat, dlatego doskonale wiemy, jak wykonać wszelkie zabiegi renowacyjne w taki sposób, aby nadać przedmiotom i elementom wyjątkowego blasku i większej odporności na różnego rodzaju uszkodzenia. Chromowanie często przeprowadzane jest także w przypadku zabytkowych aut, które ze względu na upływ czasu i eksploatację stają się pokryte rdzawym nalotem. Jak widać, za pomocą tego procesu można przywrócić dawną świetność nawet całemu pojazdowi.

Usługa chromowania części samochodowych. Wybierz doświadczonych specjalistów

Osiągnięcia współczesnej galwanizacji sprawiają, że każdy przedmiot może zyskać pożądane przez nas cechy. Realizowane przez naszą firmę chromowanie części samochodowych w Poznaniu to gwarancja uzyskania niezwykłej estetyki każdego detalu pojazdu, a także renowacji wyjątkowo starych, zużytych części. W procesie chromowania wyjątkowo ważne jest doświadczenie i użyta do tego procesu technologia. Właśnie dlatego warto postawić na usługi specjalistów, którzy od lat wykonują podobne zlecenia.

Chromowanie części samochodowych albo motocyklowych pełni często rolę czysto dekoracyjną. Potrafi urozmaicić wygląd nawet najnudniejszej części nadwozia, sprawiając, że zyskuje niezwykły blask i wyjątkową estetykę. Wiele osób twierdzi, że chromowanie detali pełni funkcję zbliżoną do biżuterii dla pojazdu – piękny błysk przyciągnie wzrok i znacznie poprawi wygląd każdego auta. Co więcej, taka powłoka, jeżeli jest dobrze nałożona, będzie zabezpieczać samochód przed korozją. Aby tak się stało, należy wybrać dobrego chromiarza, który wykona to tak, jak trzeba. Zapraszamy do kontaktu – stworzymy dla Ciebie indywidualną, konkurencyjną ofertę.