+48 605 563 122 Pon - Sob 08:00 - 16:00 ul. Madziarska 68A 60-615 Poznań
Jakość
Doświadczenie
Profesjonalizm
Napisz do nas

Chromowanie felg Poznań

Chromowanie felg wraz z usuwaniem ubytków

Jeżeli marzysz o pięknie wyglądających felgach, które przyciągają wzrok blaskiem, z pewnością zainteresuje Cię nasza oferta. Jesteśmy firmą przeprowadzającą profesjonalne chromowanie felg w Poznaniu, istniejącą już od 1994 roku i do dziś prężnie działającą na rynku usług galwanizacyjnych. Każda wykonana przez nas usługa to gwarancja doskonałej jakości wykonania i wieloletniego stosowania każdego odnowionego przedmiotu. W zakres naszych działań wchodzą przede wszystkim kompleksowe usługi przygotowywania różnego rodzaju części (również samochodowych) do renowacji. Stosowane przez nas powłoki galwaniczne to: mosiądz, chrom, nikiel, miedź, patyna.

Galwanizacja w naszym zakładzie odbywa się wieloetapowo. Pierwszym krokiem, który zawsze podejmujemy na początku całego procesu, jest dokładne usunięcie starych powłok galwanicznych lub lakierniczych. Chromowanie felg wymaga również uzupełnienia ubytków, które mogą powstawać w wyniku eksploatacji, a następnie szlifowania całości przedmiotu, aby usunąć wszelkie nierówności i nadać mu pierwotny, najbardziej właściwy kształt. Po uzyskaniu idealnej gładkości w wyniku szlifowania, następuje ich polerowanie. Po tych etapach, następuje nałożenie odpowiednich powłok galwanicznych. Jak widać, cały proces chromowania przebiega wedle poszczególnych faz.

Doświadczeni specjaliści w chromowaniu felg – Poznań i okolice

Do skorzystania z naszych usług zapraszamy klientów znajdujących się w Poznaniu i okolicach. Chromowanie felg wykonywane przez nasz doświadczony zespół zapewnia trwałość, odporność na korozję i wyjątkowy blask. Podejmujemy się również tych trudnych zadań, wyceniając każde zlecenie indywidualnie, aby jak najuczciwiej spełniać wymogi naszych klientów. Najczęściej chromuje się przedmioty stalowe, my przeprowadzamy także chromowanie znalu oraz aluminium. Skontaktuj się z nami w celu dogadania wszelkich szczegółów za pomocą dostępnego na stronie formularza, maila, lub numeru telefonu podanego w naszej witrynie. Serdecznie zapraszamy.