+48 605 563 122 Pon - Sob 08:00 - 16:00 ul. Madziarska 68A 60-615 Poznań
Jakość
Doświadczenie
Profesjonalizm
Napisz do nas

Chromowanie znalu Poznań

Profesjonalne chromowanie znalu

Znal to wysokiej jakości stop miedzi lub cynku z aluminium. Chromowanie znalu (a właściwie ZnAl-u) polega na zwiększeniu jego odporności na ścieranie się. Oprócz tego, poddawanie go chromowaniu, czy tzw. galwanizacji sprawia, że wykonany ze znalu element wygląda znacznie lepiej. Bardzo często procesowi galwanizacji poddaje się części wyjątkowo zużyte, elementy stare, lub po prostu wymagające renowacji i wzmocnienia. W przypadku znalu, jego charakterystyczną cechą jest właśnie szybko postępujące, naturalne starzenie się, w związku z czym wiele osób chce wzmocnić części wykonane z tego materiału za pomocą chromowania.

Nasza firma, jako doświadczony i wieloletni specjalista od renowacji, oferuje w Poznaniu profesjonalne chromowanie znalu. Warto zaznaczyć tutaj, że znal w wyniku starzenia ulega zmianom objętościowym, a także staje się zdecydowanie bardziej kruchy. Często uniemożliwia to użytkowanie niektórych przedmiotów czy maszyn. Znal stosuje się przede wszystkim wszędzie tam, gdzie konieczne jest uzyskanie precyzyjnego odlewu, a także wysoki stopień elastyczności materiału, dlatego najczęściej znajdziemy go częściach samochodowych i motocyklowych, a także w częściach meblowych (np. w zawiasach drzwi czy szafek).

Chromowanie znalu w Poznaniu. Zapraszamy do kontaktu

TWF Chrom wykonuje profesjonalne chromowanie znalu, mimo że jest to proces czasochłonny i wymagający dużego nakładu pracy. Korzystając z naszych usług, masz pewność, że dołożymy wszelkich starań, aby jak najlepiej odnowić daną część. Znal to częsty element samochodów i motocykli, mebli, panewek łożysk ślizgowych, dlatego tej istotnej usługi nie mogło zabraknąć w naszej ofercie. Zależnie od wielkości elementu i pracy, którą trzeba włożyć w jego renowację, cenę każdego zlecenia ustalamy indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu pod naszym numerem telefonu, za pomocą formularza lub maila.