+48 605 563 122 Pon - Sob 08:00 - 16:00 ul. Madziarska 68A 60-615 Poznań
Jakość
Doświadczenie
Profesjonalizm
Napisz do nas

Miedziowanie Poznań

Profesjonalne miedziowanie -poznaj naszą ofertę

Miedź posiada wyjątkowe, czerwone zabarwienie. Jednak nie jest to jedyna cecha, która wyróżnia ją na tle innych metali. Dzięki jej nietypowym zaletom miedziowanie stało się doskonałą metodą ochrony różnego rodzaju przedmiotów. Proces ten stosuje się zarówno w celach czysto technicznych, jak i dekoracyjnych. Czym wyróżnia się miedź? Przede wszystkim tym, że umożliwia uzyskanie pewnych cennych właściwości przedmiotów, które zostaną nią pokryte. Przykładowo uzupełnia ubytki, dlatego często stosuje się ją do renowacji różnego urządzeń mechanicznych. Oczywiście na tym nie kończą się jej zalety.

Oprócz tego miedziowanie często wykorzystuje się przy galwanizacji metali, które są wyjątkowo trudne do pokrycia. To kolejna korzyść wynikająca ze stosowania miedzi na powłokach galwanicznych – zapewnia bardzo dobrą, wręcz wyjątkową przyczepność. Właśnie dlatego miedzią pokrywa się przede wszystkim elementy, które wykonano ze stali, stopów miedzi oraz aluminium, zaś branżami, w których pokrywanie tym metalem jest szczególnie popularne, są: przemysł galanteryjny, maszynowy, elektrotechniczny oraz elektroniczny.

Specjalistyczne miedziowanie w Poznaniu? Zapraszamy do nas

Firma TWF Chrom gwarantuje najwyższej jakości miedziowanie, które pozwala nie tylko poprawić właściwości niektórych przedmiotów, ale również zdecydowanie poprawi ich odporność korozyjną oraz zdecydowanie upiększy ich całościowy wygląd. Zapewniamy zarówno wykorzystanie najlepszych technologii, dobry kontakt z klientem, jak i wieloletnie doświadczenie w renowacji różnego rodzaju wyrobów. Warstwa miedzi może służyć jako finalna powłoka, ale również stanowić jedynie podkład dla innych powłok. Bardzo często jest traktowana właśnie w taki sposób, zwłaszcza w połączeniu z niklem, chromem, czy cyną. To doskonały sposób na zwiększenie trwałości każdego przedmiotu oraz ochronę przed wyniszczającą korozją. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!