+48 605 563 122 Pon - Sob 08:00 - 16:00 ul. Madziarska 68A 60-615 Poznań
Jakość
Doświadczenie
Profesjonalizm
Napisz do nas

Polerowanie części Poznań

Zajmujmy się polerowaniem części już od wielu lat!

Jedną z najlepszych metod na upiększenie wyglądu każdego samochodu, motocykla, czy różnego rodzaju części wyposażenia, jest nadanie im doskonałego połysku. Polerowanie części może zostać wykonane ręcznie, albo z użyciem specjalnej polerki. Niestety bardzo często wszelkie próby nadania blasku przedmiotom, które nasi klienci przeprowadzają samodzielnie, nie przynoszą oczekiwanego efektu. Połysk nie jest już możliwy do uzyskania w zwykły sposób, ponieważ na powierzchni metalu pojawiają się trudne do usunięcia nierówności i rysy. Na szczęście, istnieją zaawansowane sposoby na odnowienie tak problematycznych elementów – w takich sytuacjach warto zgłosić się do specjalistów, czyli do naszej firmy.

Polerowanie części stanowi również bardzo ważny etap w przygotowaniu przedmiotu do procesu galwanizacji. Jest to metoda renowacji, która polega na pokryciu powierzchni rzeczy w różnych rozmiarach cienką warstwą wybranego materiału. Wśród tych dostępnych u nas, znajduje się miedź, chrom, nikiel, patyna oraz mosiądz. Zanim jednak przejdziemy do pokrywania nimi jakiejkolwiek części, następuje usunięcie starych powłok, a także szlifowanie, które ma na celu pozbycie się chropowatości. Ten etap przygotowuje przedmiot na polerowanie, które stanowi proces obróbki metalu usuwający wszelkie nierówności, a także nadający mu wspaniałego blasku i jednocześnie zdecydowanie lepszego wyglądu.

Polerujemy części w Poznaniu. Skontaktuj się z nami – wyślemy ofertę skrojoną na miarę Twoich potrzeb

Firma TWF Chrom oferuje swoim klientom również fachowe polerowanie części w Poznaniu. Oprócz tego, zajmujemy się kompleksowym przygotowywaniem różnego rodzaju elementów do renowacji, przeprowadzając profesjonalny proces galwanizacji. Jeżeli chcesz sprawdzić próbkę naszych możliwości, zajrzyj do galerii – znajdziesz tam idealnie wypolerowane, a także całkowicie odnowione części samochodów, motocykli i różnego rodzaju przedmiotów użytkowych.

Polerowanie części przeprowadzamy na wielu stalowych elementach, w tym: aluminiowych, miedzianych, wykonanych ze ZnAl-u, stali nierdzewnej, mosiądzu, oraz na powłokach mieszanych. Odezwij się do nas, a z pewnością przygotujemy ofertę, która będzie korzystna cenowo, czasowo i jakościowo. Działamy na rynku już od 1994 roku, wciąż zbierając nowe doświadczenia i sukcesywnie ulepszając swoje umiejętności. Zlecając polerowanie właśnie nam, możesz mieć pewność, że oddajesz każdy przedmiot w ręce prawdziwych, wyszkolonych fachowców.