+48 605 563 122 Pon - Sob 08:00 - 16:00 ul. Madziarska 68A 60-615 Poznań
Jakość
Doświadczenie
Profesjonalizm
Napisz do nas

Polerowanie części motocyklowych

Zadbamy o perfekcyjny wygląd wszystkich podzespołów

Pielęgnacja motocykli to dość wymagająca kwestia. Większość elementów znajduje się na wierzchu, co sprawia, że trzeba o nie szczególnie dbać. Jednym ze sposobów na zachowanie ich estetycznego wyglądu jest polerowanie części motocyklowych, które jednak nie będzie wyłącznie zabiegiem „kosmetycznym”, czyli tylko upiększającym. Dobrze, aby od czasu do czasu, w miarę potrzeb, wzbogacić ten proces o przeprowadzenie profesjonalnej galwanizacji. Jest to metoda polegająca na pokryciu większych i mniejszych detali motocykla różnego rodzaju powłokami, np. chromem, który zapewnia doskonałą ochronę przed rdzą, a także nadaje całości trwałego, przyciągającego wzrok blasku.

Niektóre elementy są trudne do wypolerowania, zwłaszcza te bardziej zużyte. Eksploatacja powoduje często nieuchronne zmiany, które wpływają na całościowy wygląd każdego motocykla. Polerowanie części motocyklowych w Poznaniu, przeprowadzane przez TWF Chrom, gwarantuje klientom długotrwały, wysoce widoczny efekt. Zajmujemy się kompleksowym przygotowywaniem różnego rodzaju elementów do renowacji. Bardzo często z naszych usług korzystają również osoby posiadające zabytkowe maszyny, których poszczególne części wymagają odnowienia. Dajemy im „drugie życie”, sprawiając, że ponownie są zdatne do użytku, piękne i jednocześnie uodpornione na wyniszczającą rdzę.

Polerujemy części motocyklowe w Poznaniu – profesjonalnie i w korzystnej cenie

Polerowanie części motocyklowych poprzedzamy piaskowaniem oraz szlifowaniem. Zapewnia to uzyskanie gładkiej powierzchni, pozbawionej wszelkiego rodzaju chropowatości. Później następuje dokładne polerowanie, które sprawia, że cały przedmiot staje się zarówno wyjątkowo gładki, jak i błyszczący. Dopiero po tych etapach następuje pokrycie części wybranym rodzajem powłoki galwanicznej. Zainteresowany naszymi usługami? Zapraszamy do kontaktu za pomocą formularza na stronie, numeru telefonu lub e-maila!