+48 605 563 122 Pon - Sob 08:00 - 16:00 ul. Madziarska 68A 60-615 Poznań
Jakość
Doświadczenie
Profesjonalizm
Napisz do nas

Polerowanie części samochodowych

Bezpieczne, a jednocześnie skutecznie polerowanie części

Pięknie wyglądający samochód, który zachwyca bez względu na wiek i przebieg, musi być odpowiednio zadbany. Właśnie ta cecha wyróżnia każdy pojazd, który mijamy na drodze – blask i wrażenie nieskazitelności. Polerowanie części samochodowych pozwala uzyskać ten niezwykły efekt, który przyciąga wzrok i podnosi walory estetyczne każdego, nawet najmniejszego detalu. Wszystkie elementy auta składają się na jego całościowy, finalny wygląd, dlatego tak ważne jest zadbanie o utrzymanie ich w połysku oraz unikanie szkodliwego wpływu korozji.

Nasza firma oferuje pełnowymiarowe polerowanie części samochodowych w Poznaniu. Jako fachowcy z wieloletnim doświadczeniem, doskonale wiemy jak sprawić, aby Twoje auto wyglądało jak z salonu. Zajmujemy się polerowaniem i renowacją elementów o różnych wielkościach – od małych detali aż do zderzaków. Każdą część polerujemy wysokiej jakości materiałami, używając do tego zaawansowanych procesów technologicznych. Przeprowadzana u nas renowacja może być pełnowymiarowa – każdy przedmiot jest wówczas poddawany dokładnej obróbce, czyli galwanizacji, w ramach której nakładamy na niego nowe powłoki galwaniczne (np. popularny i niezwykle skuteczny chrom).

Perfekcyjnie wypolerujemy części samochodowe. Poznań i okolice

Galwanizacja powoduje, że dany przedmiot nie tylko zyskuje na połysku i wyglądzie, ale również jest lepiej chroniony przed korozją oraz działaniem czynników zewnętrznych. Samo polerowanie części samochodowych to jedna z czynności, którą wykonujemy w trakcie przygotowywania do procesu galwanizacji. Oczywiście przed wykonaniem polerowania wykonuje się piaskowanie oraz szlifowanie, usuwane są stare powłoki oraz wszelkie nierówności. Potem następuje intensywne polerowanie, nadające wszystkim częściom niezwykłego blasku. Zależnie od potrzeb klienta, możemy nałożyć wybrane powłoki galwaniczne, które polepszą właściwości danego przedmiotu, jego wygląd oraz zwiększą ochronę antykorozyjną – bardzo istotną w przypadku każdego pojazdu.