+48 605 563 122 Pon - Sob 08:00 - 16:00 ul. Madziarska 68A 60-615 Poznań
Jakość
Doświadczenie
Profesjonalizm
Napisz do nas

Renowacja części Poznań

Wiemy, jak przywrócić dawny blask starym przedmiotom

Galwanizacja to proces, który cieszy się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – przeprowadzana w ten sposób renowacja części to jedna z najlepszych metod na przywrócenie poszczególnym przedmiotom i elementom dawnego blasku. Z biegiem lat, każda część samochodowa, motocyklowa, czy inne metalowe detale, wchodzące w skład np. mebli czy wyposażenia sklepów, tracą swoją odporność na różnego rodzaju uszkodzenia oraz działanie korozji. Z pomocą przychodzi wtedy profesjonalnie wykonana galwanizacja. Jej zalety to nie tylko przywracanie metalowym elementom dawnego blasku i sprawianie, że wydają się nowsze, niż są w rzeczywistości. To również sposób na stworzenie dodatkowego zabezpieczenia przez uszkodzeniami wynikającymi z ich użytkowania, a także możliwość poprawienia właściwości niektórych przedmiotów.

Przykładowo, pokrycie metali czy tworzyw sztucznych miedzią sprawia, że ich właściwości cieplne czy elektryczne stają się zdecydowanie lepsze. Wykonywana przez naszą firmę (zlokalizowaną w Poznaniu) renowacja części to proces, który zawsze przebiega wieloetapowo. Na początku warto wyjaśnić, czym właściwie jest galwanizacja – to skuteczna metoda, za pomocą której uzyskuje się powłoki na podłożach metalowych. Sprawia to, że jest procesem o wiele bardziej wydajnym i skutecznym niż np. lakierowanie, ponieważ pozwala uzyskać idealnie równą, pozbawioną zgrubień powierzchnię. Oprócz tego, doskonale zabezpiecza każdą rzecz przed korozją oraz sprawia, że wygląda ona zdecydowanie lepiej i zyskuje wyjątkowy blask.

Dokładna i profesjonalna renowacja części – Poznań i okolice. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Co więcej, w trakcie galwanizacji możemy w prosty sposób zniwelować wszelkie szczeliny i ubytki w różnego rodzaju przedmiotach, ponieważ jednym z etapów przygotowania danej rzeczy do pokrycia powłoką metalu, jest właśnie uzupełnienie powstałych ubytków. Renowacja części obejmuje kilka etapów, wśród których wykonujemy kolejno: usunięcie starych powłok galwanizacyjnych lub lakierniczych poprzez piaskowanie, wspomniane powyżej uzupełnienie wszelkich ubytków, powstałych w wyniku użytkowania i czynników zewnętrznych, szlifowanie do pełnej gładkości (aby uniknąć niepotrzebnych zgrubień lub cieńszych miejsc), następnie dokładne wyszlifowanie przedmiotu, a na końcu nałożenie powłok galwanicznych, które zabezpieczą i upiększą daną rzecz.

Renowacja części wykonywana w TWF Chrom to gwarancja zadowolenia ze zrealizowanej usługi. Nasi klienci powierzają nam do odnowienia zarówno części samochodowe, motocyklowe, meblowe, różnego rodzaju wyposażenie domu, elementy maszyn, figurki i wiele innych. Zrealizowane przez nas zlecenia można zobaczyć w galerii zdjęć umieszczonej na stronie. Posiadamy odpowiednie kompetencje, a także właściwe zaplecze w postaci urządzeń i narzędzi przeznaczonych do naprawy elementów uszkodzonych, dziurawych i bardzo zużytych. Doskonale wiemy, jak wpłynąć na wygląd różnego rodzaju detali po chromowaniu i innych procesach galwanizacyjnych.