+48 605 563 122 Pon - Sob 08:00 - 16:00 ul. Madziarska 68A 60-615 Poznań
Jakość
Doświadczenie
Profesjonalizm
Napisz do nas

Renowacja części motocyklowych Poznań

Szukasz profesjonalistów, którzy zajmują się renowacją? Skontaktuj się z nami!

Rdza to największy wróg wszystkich pojazdów. Motocykle są dość specyficzne ze względu na fakt, że wiele części znajduje się „na zewnątrz” maszyny, dlatego każda z nich musi się dobrze prezentować. Renowacja części motocyklowych, opierająca się na chromowaniu oraz galwanizacji, to jeden z najlepszych sposobów przywrócenia ich utraconego blasku. Galwanizacja każdej części motocykla wymaga ogromnej wprawy oraz odpowiednich środków, których wykorzystanie pozwala na uzyskanie najlepszego efektu. Składają się na niego dwie podstawowe rzeczy: odzyskanie blasku i piękna danego elementu oraz zabezpieczenie go i zapobiegnięcie dalszej korozji.

To sposób na podarowanie nowego życia temu, co stało się stare, zardzewiałe lub wręcz niezdatne do użytku. Niestety znalezienie dobrych fachowców, którzy jak najlepiej odnowią poszczególne części, nie zawsze jest takie proste. Liczy się zarówno doświadczenie, jak i możliwości firmy, która powinna posiada odpowiednie warunki do naprawy i wypełnienia uszkodzonych części, a także długoletnie doświadczenie. Renowacja części motocyklowych w Poznaniu, wykonywana przez naszą firmę, spełnia wszystkie te warunki.

Co warto wiedzieć o renowacji części motocyklowych? Kilka wskazówek

Działamy już od wielu lat, stanowiąc jednocześnie jedną z najstarszych i zarazem najbardziej doświadczonych firm w tej dziedzinie. Pracujemy z częściami stalowymi, chromowanymi, aluminiowymi, plastikowymi, wykonanymi ze ZnAl-u. Do procesu galwanizacji wykorzystujemy miedź, chrom, nikiel, mosiądz oraz patynę. Nasza firma oferuje klientom kompleksowe usługi galwanizacyjne. Realizowana przez nas renowacja części motocyklowych, z której mogą skorzystać mieszkańcy Poznania i okolic, rozpoczyna się od usunięcia starych powłok lakierniczych lub galwanicznych.

Później następuje uzupełnienie ubytków, szlifowanie (piaskowanie) oraz polerowanie, a na końcu nałożenie nowych powłok. W przypadku samochodów i motocykli, najczęściej wykonywanym „zabiegiem odnawiającym” jest chromowanie. Chrom ma wyjątkowe właściwości, które sprawiają, że dany element nie tylko zyskuje wyjątkowy blask i sprawia wrażenie, jakby był „prosto z salonu”, ale również pozwala na przeciwdziałanie korozji, która stanowi największy problem wielu kierowców. Renowacja części motocyklowych jest, jak widać wieloetapowym procesem, który wymaga fachowego podejścia. Dlatego zapraszamy do kontaktu – przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę zlecenia, uzależnioną od rodzaju odnawianych części oraz Twoich oczekiwań.