+48 605 563 122 Pon - Sob 08:00 - 16:00 ul. Madziarska 68A 60-615 Poznań
Jakość
Doświadczenie
Profesjonalizm
Napisz do nas

Szlifowanie części i metali Poznań

Szlifowanie metali to jedna z naszych specjalności

Każdy metal wymaga czasem uzupełnienia ubytków, przywrócenia pierwotnego wyglądu, lub poprawy niektórych właściwości. Szlifowanie części to sposób na zyskanie jednego z najlepszych efektów wizualnych – pozwala na wygładzenie całej powierzchni, wyrównuje ją i nadaje całości świeżego blasku. Firma TWF Chrom oferuje swoim klientom profesjonalne szlifowanie większych i mniejszych powierzchni, sprawiając, że wyglądają jak nowe. Pracujemy we wszystkich rodzajach metali. Wykonujemy usługi zarówno dla branży metalowej, jak i galwanicznej.

Ze względu na długoletnią obecność na rynku tego typu usług, posiadamy zarówno cenne doświadczenie zawodowe, jak i grono zadowolonych klientów z kraju, oraz całej Europy. Szlifowanie metali to jedna z naszych specjalności. Szlifujemy, polerujemy, a także poddajemy kompleksowej renowacji zużyte oraz stare elementy. Niektóre części wymagają specjalnego traktowania – im starsze lub spracowane, tym więcej ubytków oraz nierówności. Jeżeli dana część jest wyjątkowo zużyta, wykonujemy również jej wypełnienie, a potem dokładne szlifowanie jej powierzchni. Dzięki temu stanie się idealnie równa, pozbawiona chropowatości i zdatna do dalszego użytku.

Zalety szlifowania metalu. Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Szlifowanie części daje korzyść w postaci gładkiej, pozbawionej wad struktury, bez żadnych zgrubień i cieńszych miejsc. Dzięki temu, każdy element jest przygotowany do polerowania, które nada mu dodatkowo niezwykłego blasku i niewątpliwie wpłynie na całościowy wygląd każdego przedmiotu, samochodu, czy motocykla. Jeżeli istnieje taka potrzeba, piaskowanie, szlifowanie i polerowanie, będą jedynie początkiem działań renowacyjnych – na wymagające szczególnych zabiegów części nałożymy również nowe powłoki galwaniczne.

Zależnie od potrzeb i efektu, który chcemy uzyskać, może być to nikiel, chrom, miedź, mosiądz lub patyna. Większość z nich doskonale chroni przed działaniem korozji, poprawia ogólny wygląd, a także zwiększa pewne właściwości poszczególnych elementów, np. przewodnictwo cieplne i elektryczne. Jako firma oferująca kompleksowe usługi renowacyjne, gwarantujemy w pełni profesjonalne szlifowanie dla klientów z Poznania i okolic. Pozwala to na przygotowanie powierzchni do polerowania przy wyjątkowo niewielkich stratach obrabianego metalu. Zamiast szukać nowych elementów, możesz uzyskać świeży wygląd tych starych i zużytych – wystarczy że skontaktujesz się z nami z zapytaniem o ofertę. Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie.